HAKKIMIZDA

Murat Hoşgör; Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Optisyenlik bölümünden 2009 yılında mezun oldu ve aynı yıl Silivri’de kurumsal bir firmada 11 yıl mesül müdür ve yöneticilik yaptı. 11 yıllık mesleki tecrübesi ve bunun yanı sıra yine atölye ve tezgah konusunda deneyimli kardeşi Kerim Hoşgör ile Hoşgör Optiği kurdu. %100 müşteri memnuniyetini hedef belirleyerek, gelişen teknolojiyi ve gün geçtikçe değişen trendleri takip ederek siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için Silivri / İstanbul’da hizmet vermektedir..

MİSYONUMUZ

Kalite standartlarına uygun ürünlerle, kaliteli hizmet vermek, Türkiye optik sektörün de innovasyon ve tecrübelerden gelen bilgi birikimi ile rekabeti üst seviyede tutan yönetim bilincine sahip, yerli üretim olanaklarını geliştirerek, istihdamı arttırmak ve uluslar arası arenada Türk marka bilinci ve kalitesini yükseltmektedir.

VİZYONUMUZ

Sürekli gelişme anlayışı içinde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmak ana ilkemizdir. Kalite, fiyat ve teminde müşteri memnuniyetini sağlayarak; yeni şubeler açmak ve müşteri kitlemizi arttırmak.
Kurumsal kimliğimizi geliştirerek müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak. Dünya’daki yenilikleri takip edip firmamızın gelişiminde etkin rol oynamak. Firmamızı büyüterek yeni yatırımlar yapmak. Yeni ürünler geliştirerek farklılık oluşturmak.

Mağazamıza Bekleriz…